PROJEKT VENUS TRANSIT 2004
Prechod Venuše cez slnečný disk - 8. jún 2004
Zaregistrovaní účastníci projektu:
Školy,
Astronomické zariadenia a astronómovia-amatéri
Škola | Adresa | Školský koordinátor | |
1 | Základná škola | Poprad, Jarná 13 | Mária Kučerová |
2 | Základná škola | Spišský Štiavnik, Slnečná 422 | Alexander Ištvanko | < tr>
3 | Základná škola | Rybany 355 | Daniel Bakyta |
4 | Základná škola s materskou školou | Poprad, ul. 29. augusta | Viera Budinská, Danica Kleinová |
5 | Základná škola | Žilina, Lichardova 24 | Božena Pachová |
6 | Gymnázium Senica | Senica, Dlhá 1037 | Svetozár Štefeček |
7 | Základná škola | Fiľakovo, Školská 1 | Jana Trnková |
8 | Základná škola Š. Mnoheľa | Poprad, Suchoňova 3522 | Michal Brezina |
9 | Základná škola kpt.J.Nálepku | Stupava, Školská ul. | Eva Slezáková |
10 | Gymnázium Poštová | Košice, Poštová 9 | Gabriela Franíková |
11 | Súkromné gymnázium Prešov | Prešov, Solivarská 28 | Ľudmila Velčeková |
12 | Gymnázium Žiar nad Hronom | Žiar nad Hronom, M.R.Štefánika 17 | Július Vincenc |
13 | Základná škola v Kláštore pod Znievom | Kláštore pod Znievom, Gymnaziálna ul. | Katarína Žilinská |
14 | Základná škola Mieru Svit | Svit, ul. Mieru 134 | Jana Jarná |
15 | Základná škola Lietavská Lúčka | Lietavská Lúčka, Skalka 34 | Ján Šimko |
16 | Stredné odborné učilište elektrotechnické | Poprad - Matejovce, Hlavná 1 | Iveta Garbinská |
17 | I. základná škola Levice | Levice, M. R. Štefánika 34 | Ivana Sáreková |
18 | Gymnázium Sabinov | Sabinov, Komenského 40 | Jozef Szmolka |
19 | ZŠ Park Angelinum | Košice, Park Angelinum 8 | Ivo Babica |
20 | SOU elektrotechnické Vráble | Vráble, ul. 1.mája 500 | Janka Trojanová |
21 | ZŠ Dneperská | Košice, Dneperská 1 | Jana Pčolinská, Gabriela Kozárová |
22 | Základná škola Hriňová | Hriňová, Školská 1575 | František Strýček |
23 | Gymnázium Rimavská Sobota | Rimavská Sobota, Hostinského 3 | Beáta Balciarová |
24 | Gymnázium s VJM Šahy | Šahy, Mládežnícka 22 | Ladislav Korcsok |
25 | Gymnázium V.Paulínyho Totha | Martin | Ivan Šabo |
26 | ZŠ sv.Cyrila a Metoda | Košice, Bernolákova 18 | Jana Geročová |
27 | SOUP Medzev | Medzev, Kováčska 53 | Hudák |
28 | ZŠ Sačurov | Sačurov, Školská 389 | Marta Megyesiová |
29 | ZŠ Ondreja Štefku | Varín, Štefánikova 432 | Jozef Košút |
30 | Gymnázium P. O. Hviezdoslava | Kežmarok, Hviezdoslavova 20 | Daniela Mihóková |
31 | Stredné odborné učilište strojárske | Rimavská Sobota, Školská 15 | Zoltán Pecsők |
32 | Gymnázium A.Kmeťa | Banská Štiavnica, Gwerkovej 6 | Gabriela Kovárová |
33 | I. základna škola | Poprad, ul. Francisciho 832/21 | Juraj Ujházy |
34 | ZŠ Žiar nad Hronom | Žiar nad Hronom, ul. Dr. Janského 2 | Bohuš Príhoda |
35 | Gymnázium Sereď | Sereď, Kostolná 119/8 | František Vondena |
36 |
ZŠ pre sluchovopostihnutých a pre žiakov s poruchami reči | Lučenec, SK.Supa 48 | Kristína Kováčová |
37 | ZŠ Tekovská Breznica | Tekovská Breznica | Ján Krumlovský |
38 | ZŠ Tajovského | Poprad, ul. Tajovského 17 | Andrášová |
39 | Gymnázium Šrobárova | Košice, Šrobárova 1 | Vlasta Kubčíková, Marek Trebuňa |
40 | Základná škola | Trebišov, ul. M.R. Štefánika 910/51 | Helen Olejárová |
41 | ZŠ Pavla Horova | Michalovce, kpt. Nálepku 16 | Miroslav Feňák |
42 | ZŠ Kežmarská | Košice, Kežmarská 28 | Milena Kačmarčiková |
43 | Gymnázium Hlohovec | Hlohovec, Komenského 13 | Pavol Hazucha |
44 | ZŠ Komenského 1962/8 | Trebišov, Komenského 1962/8 | Ľudmila Mošková |
45 | Gymnázium | Poprad, ul. D. Tatarku 14 | Libuše Štrbianová |
46 | ZŠ s MŠ Čierne - Vyšný koniec | Čierne č. 969 | Marta Krutáková |
47 | Gymnázium Topoľčany | Topoľčany, ul.17.novembra 1180 | Ida Valachová |
48 | ZŠ Komenského 1961/6 | Trebišov, Komenského 1961/6 | Marcela Ferková |
49 | Základná škola Družicová | Košice, Družicová 4 | Varvara Klindová |
50 | ZŠ V. | Žiar nad Hronom, Š. Moyzesa | Jana Mičincová |
51 | Združená stredná škola | Žiar nad Hronom, Dr. Jánskeho 10 | Marta Medveďová |
52 | SPŠ Mikovíniho | Banská Štiavnica | Milan Húska |
53 | ZŠ Hliník | Hliník nad Hronom, Školská 482 | Zdenka Koniarová |
54 | ZŠ J. Zemana | Nová Baňa, Školská 6 | Jozef Zima |
55 | ZŠ M. Hella | Štiavnické Bane 128 | Darina Bodorová |
56 | Stredná priemyselná škola | Poprad, Mnoheľova 23 | Janette Dlugošová |
57 | SOU hutnícke a Gymnázium Šaca | Košice-Šaca, Železiarenská 1 | Michal Ondra |
58 | ZŠ Kežmarská | Košice, Kežmarská 30 | Dorota Černíková |
59 | ZŠ Čierne Ústredie | Čierne pri Čadci | Eva Gábrišová |
60 | Združená stredná škola sklárska | Poltár, Sklárska 507/12 | Branislav Imre |
61 | Základná škola SSV | Banská Bystrica, nám. Š. Moyzesa 14 | Milena Sendeková |
62 | SOU stavebné | Košice, Ostrovského 1 | Marianna Kvašná, Darina Muchová |
63 | Stredná zdravotnícka škola | Poprad, Levočská 5 | Dáša Ďuricová |
64 | ZŠ a MŠ Drahovce | Drahovce, Školská 2 | Veronika Dubovská |
65 | Gymnázium Opatovská | Košice, Opatovská 7 | Eduard Gajdoš |
66 | Základná Škola, Budatinska | Bratislava, Budatínska 61 | Janka Argalášová |
67 | Piaristické gymnázium J. Braneckého | Trenčín, Palackého 4 | Róbert Matúš |
68 | IV. ZŠ Karpatská | Svidník, ul. Karpatská | Andrea Dubivská |
69 | FHPV Presovskej univerzity | Prešov, ul. 17. novembra 1 | František Franko |
Názov/meno | Adresa | koordinátor | |
1 | Hvezdáreň v Rimavskej Sobote | Rimavská Sobota, Tomášovská 63 | Pavol Rapavý |
2 | Astronomický klub Antonína Bečvářa, Púchov | Púchov, Obrancov mieru 1086/24 | Boris Martinák |
3 | Slovenský zväz astronómov amatérov | Rimavská Sobota, Tomášovská 63 |
Roman Piffl, Pavol Rapavý, Ivan Majchrovič |
4 | Hvezdáreň a planetárium Hlohovec | Hlohovec, Sladkovičova 41 | Vladimír Karlovský |
5 | Hvezdáreň Sobotište | Sobotište, ZŠ v Sobotišti, okr. Senica | Svetozár Štefeček |
6 | Pavol Zuskáč | Žilina, Borová 10 | |
7 | Ľubomír Urbančok | Šíd 303 | |
8 | Centrum voľného času DOMINO | Košice, Popradská 86 | Peter Kaňuk |
9 | Peter Delinčák |
Čadca, obec Zákopčie, osada U Golisov |
|
10 | Kysucká hvezdáreň | Kysucké Nové Mesto, Dolinský potok 1278 | Ján Mäsiar |
11 | Igor Marhevský | Nová Ves nad Žitavou, Hlavná 318 | |
12 | Pavol Gič | Snina, Strojárska1830 | |
13 | Roman Mikušinec | Poniky 357 | |
14 | Igor Gorecky | Poprad, Tomášikova 31 | |
15 | Juraj Buliščák | Poprad, Dostojevského 2563/17 | |
16 | Jozef Vyrostek | Poprad, Dostojevského 15 | |
17 | Martin Gajdošík | Dubová, Zámocká ul. 10 | |
18 | Centrum voľného času Cvrček | Kremnica, J.Langsfelda 695/7 | Milan Miskoci |
19 | Ján Šuchta | Svinica 194, Košice okolie | |
20 | Ivica Miškovičová | Košice, Javorová 3 | |
21 | Peter Gomboš, Zuzana Zvadová | Kežmarok, Hradné nám. 12 | |
22 | Marian Luptovec | Raková 1164 | |
23 | Lubomir Siska | Hrusovany, Hlboka 355 | |
24 | Pavol Travnik | Žilina, Gaštanová 39 | |
25 | Ján Krajčovič | Svit, Štúrova 66 | |
26 | Astronomicky klub Bratislava | Bratislava, Romanova 22 | Peter Kráčalík |
27 | Astronomický kabinet Kunov | Senica n/M, Záhradkárska osada Kunov III | Kamil Nemeckay |
28 | Erik Macejka | Dolné Trhovište 205 | |
29 | Richard Jánov | Lučenec, M.Nešpora 7 | |
30 | Roman Lehotský | Bratislava, Hlaváčikova 14 | |
31 | Hvezdáreň v Trebišove | Trebišov, M. R. Štefánika 19 | Miroslav Tirpák |
32 | Pavol Onderčin | Belá nad Cirochou, Hviezdoslavová 14 | |
33 | Michal Štrba | Trenčín, Mateja Bela 47 | |
34 | Miestna organizácia SZAA Snina | Snina, Komenského 2661/11 | Iveta Gnipová |
35 | Krajská hvezdáreň Banská Bystrica | Banská Bystrica, Severná 5 | Jaroslav Gerboš |
36 | Peter Otčenáš | Štrba, Družstevná 285 | |
37 | Lukáš Krivonožka | Adamov, Družstevní 11, ČR | |
38 | Tomáš Szaniszlo | Banská Bystrica, Sitnianska 16 | |
39 | Hornonitrianska hvezdáreň | Partizánske - Malé Bielice | Vladimír Mešter |
40 | Centrum Volného Času Šaľa | Šaľa, Mostová 3 | Juraj Kružlík |
41 | Astronomický klub Police nad Metují | Police nad Metují, Malý rynk 175, ČR | Libor Vacek |
42 | Hvezdáreň a planetárium M. Hella | Žiar nad Hronom, Dukl. hrdinov 21 | Stanislav Kaniansky, Matej Korec |
43 | Peter Žaťko | Sliač-kúpele, Cikkerova 19 | |
44 | Planetárium pri STM - Košice | Košice, Hlavná 88 | Magda Semanová |
45 |
Astronomické observatórium Modra AÚ, FMFI UK, Bratislava | Modra, AGO Modra, P.O.Box 4 | Juraj Toth |
46 | Peter Kálnai | Levice, Školská 5 | |
47 | HAS Ilava | Košeca 655 | Miroslav Vetrík |
48 | Hvezdáreň v Medzeve | Medzev, Štóska 174 | Jaroslav Stehlík |
49 | Ján Tkačík, Radovan Lacko | Sabinov, Levočská 10 | |
50 | Pavol Onderčin | Belá nad Cirochou, Hviezdoslavova 14 | |
51 | Centrum voľného času Ahoj | Piešťany, Teplická ul. | Monika Barbušťiaková |
52 | Martin Weis | Prievidza, Clementisa 45/4 | |
53 | Jozef Illa | Svinná, 257 | |
54 | Jordán Fabuš | Stará Turá, Dibrovova 244 |